O nás- Prityslovakia a EKO-KRBY.

Bohaté skúsenosti získané dlhodobou praxou v zahraničí nás viedlo k založeniu malej rodinnej firmy na domácej pôde. Spolupráca medzi firmou Prity a EKO-KRBY zrodila webovú stránku www.prityslovakia.sk.

EKO-KRBY

Zaoberáme sa taktiež aj s maloobchodným predajom širokého výberu krbových kachlí, krbových vložiek (liatinové aj oceľové), kotle na tuhé palivo, komínové systémy, šamotové platne, záhradné krby, grily a ďalší široký sortiment kachliarskeho materiálu.

Naša firma EKO-KRBY pre Vás vyrobí kvalitné krbové obstavby, kachlové pece aj komíny.
Všetky naše diela realizujeme na kľúč vrátane komínových systémov.

Naše služby

Realizujeme stavby keramických kachlí, pecí, krbov a komínov. V našej ponuke sú kvalitné kachlice rôznych druhov, vzorov a farebných prevedení, čo umožňuje vytvorenie originálneho návrhu pece, podľa vlastných predstáv zákazníka.

Ďalej ponúkame služby ako frézovanie, vložkovanie komínov, stavba nových, oprava starých komínov, a v neposlednom rade aj čistenie komínov.

A képhez tartozó alt jellemző üres; eko-krby-1024x614.jpg a fájlnév

Zabezpečujeme kompletné služby – poradenstvo v danej oblasti, predaj sortimentu aj s dovozom po dohovore, montáž krbov, kachlí, záhradných krbov a ostatné aj so zabezpečením materiálu na výkon práce. Rovnako upratanie a odstránenie starého krbu a pod.

Cech kachliarov

Sme aktívnym členom najväčšej remeselno-profesijnej kachliarskej organizácie Cech kachliarov na Slovensku. Pri komínoch používame certifikované materiály, pri rekonštrukciách vykonávame frézovanie komínov – rozširovanie starého komínu, vložkovanie komínov a pod.

Komora Kominárov Slovenska

komora kominárov slovenska

Okrem kachliarstva sa naplno venujeme aj kominárskym prácam. Sme oficiálnym členom Komory Kominárov Slovenska a popritom máme aj vlastného revízneho technika. Naši pracovníci sú odborne vyškolení, technicky pripravení a dodržiavajú technicko-bezpečnostné postupy.

Produkty Prity

Viac o produktoch Prity a pomoc pri výbere tovaru nájdete v sekcii “PRITY- NAŠE PRODUKTY”.
V prípade akýchkoľvek otázok, neváhajte sa na nás obrátiť online. Alebo navštívte našu predajňu.
Kontakty a otváraciu dobu nájdete v sekcii “KONTAKT”.

Sme partnermi známej značky splátkového predaja – QUATRO, preto môžete u nás využiť aj možnosť nákupu na splátky.